GÖLDOSK
Göller Bölgesi Doğa Sporları Kulübü

 
-                                          -İŞTİRAKÇİ PROJELERİMİZ-                                         -

               

HAKKIMIZDA
 GÖLDOSK

    Göldosk Göller Bölgesi Doğa Sporları ve Hobi Kulübü Derneği 2010 yılında kurulmuş olup, halen Isparta Emre Mahallesi 3819 Sokak No:98 (Öküzbattı Mevkiide) Isparta bulunan dernek binasında faaliyet göstermektedir.

   Doğayı tanımayı, doğaseverliği yaygınlaştırmayı, doğa ile yarışarak değil uyum içinde yaşamayı amaç edinen derneğimiz;
   -Her Pazar günü ilimiz ve çevre illerde bulunan doğal, tarihi, turistik alanlara günübirlik doğa yürüyüşleri düzenlemektedir.
 -Belirli tarihlerde kamplı ve kampsız olarak dağcılık faaliyeti gerçekleştirmektedir.
   -Doğa bilincinin  oluşturulması amacıyla  dağcılık, trekking, yüzme, oryantiring, kayak, bisiklet gibi doğa sporları konusunda ve sporcularımıza doğada gereken ilkyardım konularında uzman eğitimcilerimizle eğitimler vermekteyiz.
   -Her Çarşamba akşamı derneğimizde eğitimlerimizin yanısıra, haftasonu gerçekleştirilen yürüyüşün görsel sunumu bir katılımcımız tarafından yapılmakta, renkli içeriklerle haftanın stresini atmak için eğlence ve hobi  çalışmaları yürütülmektedir.
   -Belirli dönemlerde oluşturulan Türk Halk Müziği Gurubumuz ya da müzik konusunda faaliyeti olan topluluklar, derneğimizde mini konserler vermektedir. 
   -Fotoğrafçılık konusunda üstad eğitimcilerimizin desteğiyle eğitimler devam etmektedir. Derneğimizin faaliyetleri sırasında çekilen fotoğraflardan, katılımcılarımız kendi kişisel sergilerini açmaktadır.
   Sizler de doğa ile başbaşa, sağlıklı, stresten uzak bir gün geçirmek, spor yaparken aynı zamanda eğlenmek ve şiir, müzik, fotoğrafçılık gibi hobi faaliyetlerimize amatör ruhla bize eşlik etmek isterseniz biz Öküzbattı Mevkiinde Çınar Altındaki Göldosk  Dernek binamızda sizleri bekliyor olacağız.

web:www.goldosk.org.tr

facebookta:Göldosk

Tel: 0 850 441 32 00
Tel: 0 850 441 01 10
Fax:0 850 441 02 20

Göldosk İstişare Kurulu 

 

AlışSatış
Dolar19.054619.1310
Euro20.510920.5930
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret378544